Všeobecné kontakty

Kontaktné informácie na spoločnosť Abbott Laboratories Slovakia s.r.o.

karadzicova-bratislava-pobocka.jpgAbbott Diagnostics Slovenská republika

Karadžičova 8, CBC II
821 08 Bratislava 2
Slovenská republika
IČO: 35702958
IČ DPH: SK2020311700

OBJEDNÁVKOVÉ ODDELENIE

Ing. Denisa Suchá
tel. +420 267 292 204
mobil +420 602 268 955
mobil +421 918 704 040
denisa.sucha@abbott.com


Servisný dispečing / Servisný hotline

Jiří Franc DiS. / Ing. Juraj Slavik
tel. +421 249 10 17 17
addservice@abbott.sk


Customer Experience Manager CR & SR

Ing. Erik Hutyra
mobil +420 720 987 271
erik.hutyra@abbott.com

Value Expansion representative CR & SR

Bc. David Jirda
mobil +420 602 268 950
david.jirda@abbott.com

Technical Service Leader CR & SR

Jan Novák
tel. +420 267 292 902
mobil +420 773 794 564
jan.novak@abbott.com

Hematology Sales Manager Eastern Europe

Ing. Martin Humpl, Ph.D.
mobil +420 725 555 716
martin.humpl@abbott.com

Assay & Integration Specialist

Mgr. Rudolf Kašpar
mobil +420 602 268 952
rudolf.kaspar@abbott.com

Hematology Sales Executive CR & SR

Mgr. Marek Winkler
tel.: +420 267 292 243
mobil +420 725 438 347
marek.winkler@abbott.com

IT Solution Consultant

Dr. Ing. Jiří Bedrlík
tel. +420 725 938 691
jiri.bedrlik@abbott.com

Enterprise Account Manager CR & SR

Mgr. Radek Sluka, Ph.D.
mobil +420 608 760 379
radek.sluka@abbott.com

Sales Executive CR & SR

RNDr. Miromila Hanzlikova Ph.D.
tel. +420 267 292 233
mobil +420 771 135 809
miromila.hanzlikova@abbott.com

Transfusion Sales Executive CR & SR

Ing. Isabela Böhmová
mobil +420 724 284 900
isabela.boehmova@abbott.com

Ambassador

RNDr. Radoslava Rehaková, Ph.D.
mobil +421 908 597 458
radoslava.rehakova@abbott.com

Ambassador

RNDr. Daniela Račková
mobil +421 918 383 233
daniela.rackova@abbott.com

Specialist Quality EU

Ing. Jiří Paleček, Ph.D.
tel. +420 267 292 248
mobil +420 727 981 523
jiri.palecek1@abbott.com